Rüyada Kusmak Nedir? Ne Anlama Gelir?

blank
Rüyada kusmak nedir ve ne anlama gelir, Rüyada kusmak yorum

Gerçek hayatta kusmak birçok rahatsızlığın belirtisi olabileceği gibi hamilelik, zehirlenme vb. durumların da tepkimesi olabilir. Peki meydana geldiğinde oldukça rahatsız bir durum yaratan kusma eylemi rüyada görüldüğünde hangi anlamı taşır? Rüyada kusmak nedir? Hangi anlamlara gelir? Sizler için derledik.

Rüyada Kusmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kusmak gerçek hayatta olduğu gibi çok iyiye yorulan bir durum değildir. Rüya sahibinin kötü ve güç bir durum içerisinde olduğunu, bu durumdan kurtulmaya çalıştığını ifade eder. Eğer rüya sahibi kolayca kusarsa ve tadı kötü değilse, o kişinin yaptığı kötü şeylerden dolayı tövbe etmesi gerektiğini belirtir. Eğer kustuğunun tadı kötü ve acıysa içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmasının epey zor olduğu anlaşılır.

Rüyada kusmak sıkıntılı günlerin geleceğine delalettir. Rüya sahibinin ya da bir yakınının ciddi bir rahatsızlık geçireceğine yorulabilir. Rüyada kusmak aynı zamanda kişinin haksız bir kazanç elde etmiş olduğunu belirtir. Bu kazancı bir an önce geri vermesine ve bir daha tekrarlamamasına yorulur.

Rüyada Su Kusmak

Rüyasında su kustuğunu gören kişi haksız bir şekilde suçlanmaya, bu suçlama sonrası büyük üzüntü duymaya yorulur. Bazı yorumlarda ise rüyada su kusmanın rüya sahibinin hem kendisine hem de çevresine hayırlı bir iş yapacağını ifade eder.

Rüyada Kan Kusmak

Rüyada kan kusmak birçok kaynakta rüya sahibinin çocuğunun olacağına ya da bir mal elde edeceğine yorulur. Rüyada çok fazla bir şekilde kan kusmak ise farklı anlamlar taşıyabilir. Rüya sahibi fakir biriyse bir mal geleceğine, gurbetten akrabalarının geri döneceğine işarettir.

Rüyada midesinin bulanıp kustuğunu görmek rüya sahibinin kötü günler geçirdiğine, ancak bu kötü günlerin geride kalacağına işarettir. Rüyada yılan kusmak ölüme, acı safra kusmak ise rüya sahibinin işlediği bir günahtan dolayı ceza alması gerektiğine yorulur.

Rüyada sarhoş olup kusmak rüya sahibinin cimri birisi olduğunu belirtir. Rüyada hamile olduğunu ve kustuğunu görmek rüya sahibinin dertlerinden kurtulacağına, çok yakın zaman içerisinde refaha ereceğine işarettir. Rüyada bir başka kişinin üzerine kustuğunu görmek ise o kişi ile büyük bir kavga yapacağına, ağız dalaşına gireceğine ve dostluğunun bozulacağına yorulabilir.