Puhu TV Nedir, Ne İşe Yarar?

puhu tv nedir, ne işe yarar? netflix ile puhu tv farkları nelerdir?

Puhu TV Nedir?

Puhu TV, çeşitli film ve dizilerin yüksek çözünürlükte izlenebilmesi için oluşturulmuş online tv izleme platformudur. 6.5 milyondan daha fazla tekil izleyici, 12 milyon saati aşkın toplam video izlenme süresiyle ve %40 gibi büyük oranla mobil izlenmeye sahip olan Puhu TV bir Doğuş Holding markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Netflix gibi diğer online tv platformların aksine ücretsiz yayın sağlayan bu online TV, 25 Nisan 2017 günü yayın hayatına başlamıştır. Kategori çeşitliliği bol olan bu online TV, aksiyondan korkuya, dram filmlerinden komediye, sanattan bilim kurguya yüzlerce çeşit film ve dizileri yüksek çözünürlükle izleyebilmeniz mümkündür.
Birçok yerli dizinin kolayca erişilebilirliğinin yanı sıra, “Şahsiyet, Fi, Dip” gibi sadece Puhu TV’de bulunan diziler de mevcuttur. Özellikle ” Fi ” dizisiyle adını duyurmuş olan ve milyonlarca izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Puhu TV, dizi sevenleri ekran başına kazandırmıştır.

Puhu TV İzlenim ve Üyelik Hakkında Detaylar

Puhu Tv‘yi izlemek çok kolay, tarayıcınızın arama kısmına hemen ” www.puhutv.com” yazmanız halinde yüzlerce kanal ve filmlerle dolu dünyaya dahil olabilirsiniz. Sadece tarayıcınız değil, kendi uygulamasını telefonunuzun uygulama mağazasından ücretsiz şekilde edinebilirsiniz. Bu özel online Tv için herhangi bir üyelik şartı bulunmamaktadır. Ancak birçok avantajlardan ücretsiz olarak faydalanabilmeniz için çok kısa zamanınızı alacak ücretsiz üyelik işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Üye olmanız halinde yararlanacağınız hizmetler şu şekilde sıralanmaktadır:
• Üye olmanız halinde birçok dizi ve film için e-posta ile bilgilendirilerek gündemi rahatça takip edebilir.
• Akıllı algoritması sayesinde izlediğiniz veya beğendiğiniz film ve dizilere alternatif önerilerde bulunur.
• Cihaz değişikliği gerçekleştirmeniz halinde izlediğiniz video kaldığı yerden devam edebilme imkanı tanır.
• Kendinize özgü izlenme listesi oluşturulabilir.
• Oluşturduğunuz izlenme listelerinizde yayına girmiş yeni bölüm veya film fragmanlarının bildirim aracılığıyla bilgi edinmenizi sağlar.
ve bunun gibi bir çok seçenek ile izleyicilerini karşılamaktadır.

Puhu TV’ye Nasıl Üye Olabilirim ?

Basit ve sade arayüzü sayesinde “www.puhutv.com” adresine erişmeniz halinde sağ üst tarafta ” Giriş Yap ” seçeneği bulunmaktadır. Burayı tıklamanız halinde karşınıza “Giriş Yap” ve “Üye Ol” seçenekleri yan yana bulunmakta. “Üye Ol” seçeneğine tıklamanız halinde dilerseniz Facebook ile giriş yaparak üye olunabilir, dilerseniz de e-posta yoluyla üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. E-postanıza gelecek olan aktivasyon mailiyle aktivasyonunuzu sağlamanızla Puhu Tv nin keyfini ücretsiz bir şekilde çıkarabilirsiniz.