OOOMATE Nedir?

OooMate Nedir?

OOOMATE Nedir?

Çok iyi anlaşan ve keşfetmeye aşık iki beyaz yakalı insan için OutOfOfficeMate’den daha güzel bir isim olamazdı. Dünya’yı gezmek için işinizi bırakmanıza gerek yok. İşinizi devam ettirirken sadece önceden planlamayla “outofoffice” mesajınızı Outlook’a girerek siz de sevdiklerinizle Dünya’yı gezme fırsatını yaratabilirsiniz. Dijital pazarlama olan asıl işimizi de çok sevdiğimiz gibi yeni şeyler keşfetmeyi çok seviyoruz!

Biz gittiğimiz her yerde hep yeniden başlıyor, kendimizi turistten çok oralı gibi hissediyoruz. Daha önce gittiğimiz yere değil, bilinmeyeni keşfetmeyi çok seviyoruz. Anı yaşamak adına ön yargılarımızı bir kenara bırakıyor, tamamen kendimizi an içinde kaybediyoruz. Böylece gezdiğimiz her yere tamamen o anı yaşamaya odaklanıyoruz.

OOOMate’de Neler Bulabilirim?

Dünya’yı gezmeyi kafaya koyduğumuz bu yolculukta bize katılmak istiyorsanız, bizim gibi turistik geziler değil gerçekten oraya ait gibi hissetmek istiyorsanız sitemize hoş geldin. Yazılarımızda sizlere ilham vermesi için pratik gezilecek yerler, keşfedilecek yeni mekanlar, benzersiz tatil yerleri ve detaylı gezi rehberlerine yer verdik. Sizinle iletişimde olmak, hissettiklerimizi, keşfettiklerimizi paylaşabilmek çok heyecanlı.

Siz de Mate’iniz ile birlikte keşfetmeye doyamıyorsanız sitemizde size de yer var. Blog bölümümüzde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve bizi takip eden diğer insanlara bu bilgileri aktarabilirsiniz. Bize katılabilir ve siz de dilerseniz çiftinizle dilerseniz bireysel olarak sitemizde yazar olabilirsiniz.

Bu yolda sizlere ilham vermek için buradayız. Maceramıza ortak olun ve bizi takipte kalın!

OOOMATE | Beyaz Yakalı Gezi Rehberi