Neyin Ne Olduğunu Öğreneceğiniz Tek Adres

Özgürce Müzik Dinle! Muud Nedir?

muud nedir, Muud uygulaması nedir, Muud mobil müzik uygulaması nedir

Türk Telekom’un başta gençler olmak üzere tüm müzik severlere yönelik tasarladığı müzik dinleme servisi Muud nedir? Çevrimdışı, dilediğiniz yerden müzik dinleme imkanı sunan muud servisi zengin Muud arşivinin mobil cihazlardan dinlenebilmesini sağlayan bir uygulama. Diğer müzik platformlarına göre oldukça avantajlı bir servis olan muud ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Muud Nedir? Nasıl Kullanılır?

Muud uygulaması bilgisayar başında değilken bile dilediğiniz müziği rahatça dinlemenizi sağlayan bir uygulamadır. Üç milyon yerli ve yabancı şarkının yer aldığı serviste sadece size özel müzik listeleri oluşturabilir dilerseniz bu listelere web’den erişim sağlayabilirsiniz. Müzik ve müzik dünyası ile ilgili haberlere de ulaşabileceğiniz muud’da  dilediğiniz şarkıları, albüm, etkinlik ve haberlerini Facebook ve Twitter hesabınız’da paylaşabilir, mail yolu ile sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

iPhone, iPad ve iPod Touch platformlarını destekleyen muud müzik uygulamasını indiren kullanıcılar ücretsiz üyeliği seçtiklerinde bir ay boyunca 1000 yerli şarkıyı reklamsız bir şekilde dinleme hakkında sahip olabilir. Muud Mobil müzik  uygulamasını telefonunuza indirmek ve uygulamaya üye olmak ücretsizdir. Dinlediğiniz müzikler internet paketinizden harcamaz, tamamen uygulama özelindedir.

Muud Müzik Uygulaması Özellikleri

Türkiye’nin en büyük dijital müzik platformu olan muud uygulaması, müzik severlere çevrimdışı müzik dinleme imkanı sağlar. Muud uygulamasına üyelik gerçekleştirdiğinizde uygulama içerisinden müzik dünyasındaki gelişmeleri okuyabilirsiniz. Yerli ve yabancı müzik piyasasında en son çıkan albümleri, konser bilgilerini, sanatçı röportajlarını muud üzerinden takip edebilirsiniz. Muud uygulamasını deneyip tecrübe etmek için ücretsiz abonelik yapabilmeniz mümkün. Yalnızca ilk bir ay boyunca yaklaşık 1000 şarkıyı reklamsız dinleyebileceğiniz uygulamada dilerseniz premium üyelik alabilir,  sınırsız yerli-yabancı şarkıyı reklam olmadan dinleyebilirsiniz.

Muud sayesinde Facebook ve Twitter’da o an dinlediğiniz şarkıyı paylaşabilir, en çok dinlenenler listesi gibi müzik endüstrisine ait bilgileri uygulama üzerinden edinebilirsiniz. Tüm müzik severleri bir araya getiren keyifli uygulama muud’a, Muud uygulaması veya www.muud.com.tr üzerinden üye kaydı oluşturup, üye girişi yapabilirsiniz. Mobil cihazların yanı sıra masaüstü bilgisayarlar üzerinden de müzik dinlemeye imkan sağlayan muud, yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı dilediğiniz yerde sınırsız dinleme keyfi yaşatacak.

Exit mobile version